COMPETITIE INDELING 2E SEIZOENSHELFT 2017-2018
1e klasse 2     Hoofdklasse F     4e klasse 04     4e klasse 08  
Baronie JO19-2 13.00   Unitas'30 JO17-1 14:30   Achtmaal JO17-1 14.30   Advendo JO17-1 14.00
Bavel JO19-1 15.00   Walcheren JO17-1 12:45   Baronie JO17-7 16.30   Baronie JO17-8 16.30
Beek Vooruit JO19-1 15.00   Beek Vooruit JO17-1 13:00   Boeimeer JO17-2 13.15   Bavel JO17-2 11.15
Boeimeer JO19-1 15.00   Boeimeer JO17-1 15:00   DEVO  JO17-2 12.30   Beek Vooruit JO17-3 11.00
DIA  JO19-1 14.30   JEKA JO17-1 14:30   De Fendert JO17-2 12.30   Boeimeer JO17-3 13.15
DSE  JO19-1 14.30   MZC'11 JO17-1 09:45   MOC '17 JO17-5 13.00   DIA  JO17-5 11.15
Groen Wit JO19-1 15.30   MOC'17 JO17-2 13:00   Roosendaal JO17-3 15.00   Gesta JO17-1 14.30
Hoeven JO19-1 15.00   Pelikaan JO17-1 10:15   Schijf JO17-1 14.00   JEKA JO17-5 13.00
JEKA  JO19-2 12.00   Wieldrecht JO17-1 10:00   Sprundel JO17-2 12.45   Sarto JO17-6 11.15
Moerse Boys JO19-1 14.45   Steenbergen JO17-1 13:00   Unitas '30 JO17-4 14.30   TSV Gudok JO17-3 15.45
Victoria '03 JO19-1 14.30   Roosendaal JO17-1 13:15   VVR  JO17-2 12.30   Viola JO17-1 14.30
Zundert JO19-1 15.00   RCS JO17-1 12:00            
                   
5e klasse 05     5e klasse 04     2e klasse 3     1e klasse 2  
Baronie JO17-9 16.30   Bavel JO17-4 11.15   WDS '19 MO17-1 15.00   Alliance JO15-1 11.30
Bavel JO17-3 14.00   Beek Vooruit JO17-4 13.00   Boeimeer MO17-1 15:00   Baronie JO15-3 12.00
Beek Vooruit JO17-5 13.00   Boeimeer JO17-5 11.30   Baronie MO17-1 14.00   Bavel JO15-1 14.30
Boeimeer JO17-4 11.30   DSE  JO17-2 13.00   Viola MO17-1 11.00   Boeimeer JO15-1 10.00
Chaam JO17-2 13.00   Groen Wit JO17-2 14.30   DIA MO17-1 14.30   DIA  JO15-1 11.30
DIA  JO17-3 14.30   Internos JO17-3 12.15   Gloria UC  MO17-1 15.00   Hoeven JO15-1 12.45
Gilze JO17-3 15.00   Moerse Boys JO17-2 13.00   Bavel MO17-1 16.00   Internos JO15-1 10.45
Rijen JO17-4 14.45   SAB  JO17-2 09.30   Chaam MO17-1 11.30   JEKA  JO15-2 10.00
Sarto JO17-5 13.00   TSC  JO17-5 10.30   Gesta MO17-1 12.30   Roosendaal JO15-2 13.15
TSC  JO17-4 10.30   TVC/Breda JO17-3 14.30   VVR  MO17-1 12.30   SC. Gastel JO15-1 12.30
UVV '40 JO17-2 15.00   Unitas '30 JO17-5 14.30   SAB  MO17-1 12.45   Victoria '03 JO15-1 11.00
    VVR  JO17-3 14.30   Rijen MO17-1 11.30   VVR  JO15-1 12.30
                   
2e klasse 3     3e klasse 03     5e klasse 14     5e klasse 07  
Beek Vooruit JO15-2 11.30   Achtmaal JO15-1 13.15   Gilze JO15-2 13:00   Advendo JO15-1 14.00
Boeimeer JO15-2 11.30   Alliance JO15-2 11.30   TSV Gudok JO15-4 12:30   Baronie JO15-8 11.30
Groen Wit JO15-1 14.30   Baronie JO15-4 08.30   Gesta JO15-1 12:30   Beek Vooruit JO15-4 11.30
Prinsenland JO15-1 11.00   Beek Vooruit JO15-3 11.30   Chaam JO15-2 13:00   Boeimeer JO15-5 11.30
Rood Wit W. JO15-1 13.00   Boeimeer JO15-3 10.00   Boeimeer JO15-4 13:15   DIA  JO15-4 14.30
Roosendaal JO15-3 13.15   De Fendert  JO15-1 10.00   Beek Vooruit JO15-5 11:30   Groen Wit JO15-4 14.00
RSV  JO15-1 13.00   DEVO  JO15-1 14.00   Viola JO15-2 12:00   Neerlandia '31 JO15-1 11.30
Sprundel JO15-1 12.45   DSE  JO15-1 13.00   SC 't Zand JO15-8 12:45   RFC  JO15-5 10.15
The Gunners JO15-1 09.45   Halsteren JO15-2 11.45   Rijen JO15-3 12:30   Rijen  JO15-5 10.00
TVC/Breda JO15-1 11.00   Roosendaal JO15-4 13.15   Bavel JO15-2 12:30   Terheijden JO15-2 10.00
WDS '19 JO15-1 11.45   Seolto JO15-1 10.15   UVV'40 JO15-3 15:00   TSC  JO15-7 12.30
Zundert JO15-1 13.00   Unitas '30 JO15-3 12.30   VOAB JO15-8 11:30   WDS '19 JO15-2 11.45
                   
2e klasse 03     Hoofdklasse I     3e klasse 04     5e klasse 05  
Baronie MO15-1 13.30   Terneuzen JO13-1 10:30   Baronie JO13-4 10.30   Advendo JO13-3 11.30
Roosendaal MO15-1 11.45   Unitas'30 JO13-1 11:00   Bavel JO13-2 10.00   Baronie JO13-5 12.00
Unitas '30 MO15-1 12.30   ASWH JO13-1 10:30   Boeimeer JO13-2 13.15   Beek Vooruit JO13-4 10.00
Boeimeer MO15-1 08.30   Boeimeer JO13-1 10:00   Chaam JO13-1 10.00   Boeimeer JO13-3 10.00
Bavel MO15-1 14.00   Halsteren JO13-1 10:15   Gesta JO13-1 10.30   Gloria UC JO13-2 11.00
Gloria UC MO15-2 15:00   Alliance JO13-1 09:00   JEKA JO13-3 10.30   Groen Wit JO13-2 13.00
Neerlandia'31 MO15-1 10.00   Zeelandia Middelb. JO13-1 11:15   JEKA JO13-5 09.00   JEKA  JO13-8 10.00
St Zundert/Wernhout MO15-1 12.30   Dubbeldam JO13-1 12:30   Rijen JO13-2 10.00   Moerse Boys JO13-2 08.45
Gilze MO15-2 13.00   Wieldrecht JO13-1 09:30   Roosendaal JO13-3 11.45   Rijen JO13-2 10.00
DIA MO15-2 13:00   Virtus JO13-1 10:00   TVC/Breda JO13-1 11.00   Unitas '30 JO13-5 11.00
UVV'40 MO15-1 13.00   Papendrecht JO13-1 10:30   Unitas '30 JO13-2 11.00   VOAB  JO13-6 09.00
Moerse Boys MO15-1 11.00   VVGZ JO13-1 10:00   UVV '40 JO13-2 13.00   VVR  JO13-2 11.00
                   
                     
5e klasse 06     6e klasse 04     6e klasse 05     Hoofdklasse 2  
Advendo JO13-2G 11.30   Baronie JO13-9 13.30   Baronie JO13-7 10.30   SC. 't Zand JO11-1 10.00
Baronie JO13-8 12.00   Boeimeer JO13-5 10.00   Beek Vooruit JO13-6 08.30   Dongen JO11-1 10.45
Beek Vooruit JO13-5 10.00   DIA  JO13-4 11.00   Boeimeer JO13-6 10.00   Sarto JO11-1 10.00
Boeimeer JO13-4 08.30   Dongen JO13-4 12.00   DSE  JO13-4 09.00   Groen Wit JO11-1 11.45
DIA  JO13-3 10.00   DVVC  JO13-1G 12.00   Internos JO13-3 09.30   VOAB  JO11-1 10.15
JEKA  JO13-7 09.30   Oosterhout JO13-2 10.45   Rood Wit W. JO13-2 11.00   JEKA  JO11-1G 10.00
Madese Boys JO13-3 09.00   Raamsdonk JO13-1 11.00   SAB  JO13-1 11.15   Boeimeer JO11-1 10.00
ONI  JO13-1G 10.30   RFC  JO13-4 08.45   Unitas '30 JO13-7 11.00   Kloetinge JO11-1 08.45
Rijen JO13-4 10.00   Right 'Oh  JO13-2G 11.30   Virtus JO13-3 13.00   RBC  JO11-1 09.00
SCO  JO13-3 11.00   SCO  JO13-4 12.45   WDS '19 JO13-2 08.30   Roosendaal JO11-1 10.15
TSC  JO13-5G 08.30   SV. Reeshof JO13-3 10.00   Wernhout JO13-1 11.00   TSC  JO11-1 08.30
Unitas '30 JO13-4 11.00   TSC  JO13-6 08.30   Zundert JO13-2 11.15      
                   
1e klasse 02     4e klasse 06     4e klasse 07     6e klasse 13  
Baardwijk JO11-1 09.00   Achtmaal JO11-1 11.00   Baronie  JO11-3 08.30   Baronie JO11-9 09.00
Bavel JO11-1 11.15   Baronie  JO11-6 09.00   Bavel JO11-5 08.45   Beek Vooruit JO11-9 08.45
Boeimeer JO11-2 08.30   Bavel JO11-3 10.00   Beek Vooruit JO11-4 08.30   Boeimeer JO11-5 08.30
JEKA  JO11-2G 09.30   Beek Vooruit JO11-5 08.30   Boeimeer JO11-4 10.00   Boeimeer JO11-9 08.30
RWB  JO11-1 10.00   Boeimeer JO11-3 08.30   Groen Wit JO11-3 11.45   Chaam JO11-2 10.45
Sv. Reeshof JO11-1 10.00   Jeka  JO11-9G 10.45   JEKA  JO11-8G 10.45   DIA  JO11-4 09.00
Rijen JO11-1 11.00   Moerse Boys JO11-2 10.45   Neerlandia '31 JO11-1 10.00   Gilze JO11-4 10.00
The Gunners JO11-1 08.30   Unitas '30 JO11-4 09.30   PCP  JO11-1 11.00   Rijen  JO11-9 08.30
TSC  JO11-2 10.00   VVR JO11-2 08.45   The Gunners JO11-2 09.45   The Gunners JO11-4 09.45
TSV Gudok JO11-2 08.30   Wernhout JO11-1 09.45   TVC/Breda JO11-3G 08.30   TSC  JO11-7 08.30
UVV '40 JO11-1 13.00         Unitas '30 JO11-5 09.30   TVC/Breda JO11-4 08.30
Zwaluwe  JO11-1G 08.45         WDS '19 JO11-2 08.30   WDS '19 JO11-3 08.30
                   
5e klasse 07     5e klasse 08     3e klasse 05     6e klasse 13  
Advendo JO11-2G 10.45   Advendo JO11-3 10:45   Advendo JO11-1 10:45   Baronie JO11-9 09.00
Baronie JO11-5 09.00   Baronie JO11-4 09.30   Baronie JO11-2 09.00   Beek Vooruit JO11-9 08.45
Beek Vooruit JO11-7 08.30   Beek Vooruit JO11-6 14.45   Beek Vooruit JO11-3 08.30   Boeimeer JO11-5 08.30
Boeimeer JO11-6 11.30   Boeimeer JO11-7 10.00   Boeimeer JO11-8 08.30   Boeimeer JO11-9 08.30
DSE  JO11-2 09.00   DIA JO11-3 10.30   DSE  JO11-1 09.00   Chaam JO11-2 10.45
Groen Wit JO11-5 10.30   Madese Boys JO11-5 09.00   Groen Wit JO11-4 10.30   DIA  JO11-4 09.00
Jeka  JO11-10G 09.30   Oosterhout JO11-3 09:30   Internos JO11-1 09.30   Gilze JO11-4 10.00
Rood Wit W. JO11-3 10.30   RFC  JO11-3 08.45   JEKA  JO11-3G 09.30   Rijen  JO11-9 08.30
SAB  JO11-2 11.00   Terheijden JO11-2 11.30   JEKA  JO11-7G 10.45   The Gunners JO11-4 09.45
Unitas '30 JO11-8 09.30   VCW  JO11-1G 10.30   TVC/Breda  JO11-2 09.30   TSC  JO11-7 08.30
Unitas '30 JO11-6 09.30   Zwaluwe JO11-3 08.45   Unitas '30 JO11-3 09.30   TVC/Breda JO11-4 08.30
Zundert JO11-3 09.00   Zwaluwe JO11-2G 10.30   Victoria '03  JO11-2 09.00   WDS '19 JO11-3 08.30
                   
Hoofdklasse 2     2e klasse 05     3e klasse 06     3e klasse 05  
Boeimeer JO9-1 08.30   Be Ready JO9-1 09.30   Baronie JO9-8 11.00   Advendo  JO9-1 09.45
BSC  JO9-1 10.00   Beek Vooruit JO9-2 12.15   Bavel JO9-4 10.00   Baronie JO9-3 10.00
MOC '17 JO9-1 10.00   Boeimeer JO9-2 08.30   Boeimeer JO9-3 08:30   Baronie JO9-5 12.00
RBC JO9-1 09.00   Dongen  JO9-2 08.30   Chaam  JO9-1 10.45   Boeimeer JO9-4 08.30
RBC JO9-2 09.00   Olympia '60  JO9-1 08.30   Gesta  JO9-1 09.00   Internos  JO9-1 09.30
Seolto JO9-1 08.45   Oosterhout JO9-1 09.45   Gilze JO9-3G 08.30   JEKA JO9-4G 09.30
    SCO  JO9-1 09.00   JEKA JO9-11G 08.30   JEKA JO9-9G 09.30
    Terheijden JO9-1 09.00   JEKA JO9-8G 08.30   TVC/Breda  JO9-2G 08.30
    The Gunners  JO9-1 08.30   Rijen  JO9-2 09.45   Unitas '30 JO9-3 08.30
    TSC  JO9-2 11.30   Sarto JO9-4 10.00   WDS '19 JO9-1 08.30
    Zwaluwe  JO9-1G 10.30   TSV Gudok JO9-3 11.00   Zundert  JO9-1 10.00
                   
5e klasse 18     4e klasse 07     5e klasse 10     5e klasse 11  
Advendo  JO9-3G 09.45   Baronie JO9-4 11.00   Baronie JO9-12 09.30   Advendo  JO9-2 09.45
Baronie JO9-10 09.30   Bavel JO9-3 12.45   Be Ready JO9-3 11.00   Baronie JO9-9 12.00
Baronie JO9-6 11.00   Boeimeer JO9-6 08:30   Boeimeer JO9-7 08.30   Beek Vooruit JO9-4 13.30
Beek Vooruit JO9-5 09.45   DEVO  JO9-1 10.30   Madese Boys JO9-5G 09.00   Boeimeer JO9-8 08.30
Boeimeer JO9-5 08.30   DIA  JO9-2 09.00   Oosterhout JO9-4G 08.30   RFC  JO9-8 09.00
Groen Wit JO9-6 09.15   Groen Wit JO9-3 09.30   SCO JO9-5 09.45   Rijen JO9-4 09.45
JEKA JO9-10G 08.30   JEKA JO9-5G 09.30         SCO  JO9-4 08.30
The Gunners JO9-4 08.30   Moerse Boys JO9-2 10.45         The Gunners JO9-3 08.30
Unitas '30 JO9-6 08.30   Terheijden JO9-2 09.00         VVR  JO9-4G 10.00
UVV '40  JO9-3 09.00   TVC/Breda  JO9-3 08.30            
VVR  JO9-2 10.00   WDS '19 JO9-2 08.30            
WDS '19 JO9-3 08.30   Zundert  JO9-3 10.00            
                   
1e klasse 13     1e klasse 10     1e klasse 11     1e klasse 12  
Baronie JO7-1 09.30   Achtmaal JO7-1 09.30   Baronie JO7-4 09.30   Baronie JO7-5 10.30
Beek Vooruit JO7-1 11.00   Baronie JO7-3 09.30   Beek Vooruit JO7-5 11.00   Beek Vooruit JO7-6 11.00
Boeimeer JO7-1 08.30   Beek Vooruit JO7-4 13.30   Boeimeer JO7-3 08.30   Boeimeer JO7-4 08.30
DIA  JO7-1 09.00   Boeimeer JO7-2 08.30   DSE  JO7-2 11.30   DIA  JO7-3 09.00
Groen Wit JO7-1 08.30   DIA  JO7-2 09.00   Groen Wit JO7-5 08.30   Groen Wit JO7-6 09.00
JEKA  JO7-2G 12.00   Gloria UC  JO7-2 11.00   Internos  JO7-1 09.30   JEKA  JO7-9 10.00
JEKA  JO7-1G 12.00   Groen Wit JO7-4 08.30   JEKA  JO7-11 09.00   JEKA  JO7-10 09.00
RFC  JO7-1 09.00   JEKA  JO7-6 10.00   JEKA  JO7-8M 10.00   Terheijden JO7-3 09.00
Terheijden JO7-1 09.00   JEKA  JO7-7M 10.00   Moerse Boys JO7-3 08.45   The Gunners JO7-3 08.30
The Gunners JO7-1 08.30   Moerse Boys JO7-2 08.45   RSV  JO7-3G 09.30   TSC  JO7-2 14.00
TSC  JO7-1 13.00   The Gunners JO7-2 08.30   TVC/Breda JO7-2G 09.00   TVC/Breda JO7-3G 10.00
TVC/Breda JO7-1G 11.00   VVR  JO7-1 09.00   VVR  JO7-2 09.00   WDS '19  JO7-1 08.30


 

 


2016  / BSV Boeimeer / Haagse Beemden / Breda